Kadıköy'de Korku Evi Açıldı


Korku Evi Kadıköy Kaçış Oyunu Açıldı

Kadıköy'de okadar çok korku temalı kaçış oyunu ve evi açıldıki haddi hesabı yok. Asılana bakarsanız çok derin bir konu. Şimdi bunu konuyu biraz daha açalım ve anlatalım.


Kaçış oyunu ve korku evlerini sevenler bu tür oyunların sadece Kadıköy'de olduğunu zannediyorlar. Fakat durum böyle değil tabiki. Korku türündeki kaçış oyunları istanbul başta olmakla birlikte bir çok şehir ve ilçede açıldı. Tabi bu tür oyunları en korkunç, en iyi, en kalitelisi ve güzeli olarak değerlendirilmekte.


Kadıköy kaşış ve korku oyunlarına ev sahipliği yapıyor gibi görünsede en iyi korku ve gerilim oyunları Kadıköy dışındada olabiliyor. Bu mekanlara giderek bunları inceleyip bizimlede paylaşabilirsiniz. Oyun severlerin en büyük sorunu odadan kaçış yada odadan firar ve escape oyunu gibi kelimeler yazıldığında arama sonuçlar pek olumlu çıkmamasıdır.


Kadıköy'deki tüm korku kaçış oyunları

Tüm kaçış oyunlarını burada listelememiz aslında çok mümkün değil fakat yinede rezervasyon sayfamıza bakarak tüm oyun listesine ulaşabilirsiniz. Kadıköy'deki bu oyunlardan beğendiğinizi seçip deneye bilirsiniz.


Denediğiniz korku oyunlarına dikkat edin, hepsi "Kadıköy" ve civarında mı bakın. Eğer bir alakası yok ise telefon ile arayım konuya daha ayrı açıdan yaklaşın. Aksi taktirde 10 kişi kabul eden evler gibi terimleri bulamazsınız. Kişi sayısı çok önemli. 9 kişi kabul eden yada 8 kişi alan evleri bulamaya bilirsiniz.