Korku Evi Beylikdüzü'nde


Korku Evi Beylikdüzü Hakkında

Şimdiye kadar Beylikdüzü'nde bir çok kaçış oyunu açıldı ve kapandı. İçlerinde iyiside vardı kötüsüde. Tabi bunları ziyaret etmeden anlayamıyorsunuz. Ama Beylikdüzü korku evi olarak bilinen bir mekan henüz yok. İnternet ortamında araştırmalar yaparak bunlara ulaşabilirsiniz.


Korku evi işletmemiz Beylikdüzü'ne çok yakın bir mesafede. Mtrobüs kullanılarak çok rahat gelinebilir. Evden kaçış oyunumuzu ve korku oyunumuzu oynama ve değerlerndirmek istersenin Beylikdüzü'nden de gelebilirsiniz. Zira çok daha uzak ilçelereden mekanımıza ulaşım çok kolaydır.


Oyunumuzu oynayıp beğendiğiniz taktirde önermenizi çok isteriz. Çünkü sizin önermeleriniz doğrultusunda insanlar oyun evimiz hakkında bilgi sahibi olacaklardır. İyi ve kaliteli bir Korku Evi Beylikdüzü oyunu sizi daha mutlu edeceğine eminiz. Bu kaçış oyunlarına gitmeye devam edeceğiniz anlamına gelir.


Fiyatlar ne kadar, Perlavista'da korku oyunu varmı ?

Bildiğiniz gibi Perlavista korku evi bize çokın değil. Fakat Perlavista AVM nin içinde almond korku evi yani kaçış oyunu mevcuz.Fiyatlar her korku oyununda farklılık gösterir. Bu oyun evlerinin emk ve harcamalarına göre değişebilir. Bunun için bizim rezervasyon sayfamıza bakabilir ve anında rezervasyon yapabilirsiniz. İptal etmek için bir telefonunuz yeterlidir.


Aynı şekitde "Escape Beylikdüzü" korku oyunu Beylikdüzü'nde dir. En iyi oyunu arıyorsanız Beylikdüzü farklı bir nokta olmuş olacak isizin için. Fakat Avcılar'a geliriz bir derseniz bizim korku oyunumuza bekleriz. İçeri girerken yanınıza almanız ve almamanız gerek şeyler var bunları kurallar sayfamızdan öğreniniz.


Bildiğimiz kadarıyla Beykent'te korku evi var.