Korku Evi Avcılar'da


Korku Evi Avcılar Hakkında

Herkesin bildiği üzere Avcılar'da birçok oyun açılıyor. Bunlardan birtanesi İstanbul'da "Korku Evi Avcılar" olarak faaliyet gösteren Agelidis Ailesi dir. Yapımına Mayıs 2015 te başlanmış olup dört ay sonunda tamamlanmıştır.


İçeride hiç şifreli kilik kullanılmamıştır ve oyunlarıın bir çoğu mekanik düzenekler olarak tasarlanmıştır. Kaçış Oyunu içerisinde ve kontrol odasında son teknoloji ürünleride kullnılmıştır. Fakat bunu ziyaret eden kullanıcılar fark etmemektedir.


Bu kaçış oyununun yönetimi oldukça zor ve yıpratıcıdır. Ziyaretçilerin korku dinamiğini ve eğlence dozunu ayarlamak çok zor. Biz bunu korku evi Avcılar'da yapmaya çalışıyoruz. Elimizden geldiğince olayı ve konsepti bozmadan oyunu sürdürmeye çalışıyoruz.Ne Zaman Sonlanır?

Agelidis Ailesi belli bir gurup sayısı hedeflemiştir ve bu hedefine ulaşmasını bekleyecektir. Ayrıca hiçbir zaman devretmeyi düşünmemekteyiz. Olması gerektiği gibi korku evi Avcılar'ı hedefimize ulaştığımızda sonlandıracağız.


Her mekânda olduğu gibi biz Avcılar'da korku ev dehşet evi olarak bir gün konseptimizi sonlandırmayı düşünmekteyiz. Fakat sonlandıracak kadar gurup sayısına ulaşmadık henüz. Kaçma, kurtulma olarak alabildiğimiz kadar katılımcıyı almaya çalışacağız.