İstanbul'da Korku Evi Kaçış Oyunu


En İyi İstanbul Korku Evi

istanbul'da yer alan korku temalı evden kaçış oyunları severler için farklı bir atmosfer sunmaktadır. İstanbul'da birçok yerde endişe ve dehşet evi var fakat bu ev hem konumu hemde oyun içeriği sayesinde farklı bir açıdan yaklaşmaktadır. Aslına bakarsanız oyun süresi tam olarak 75 dk. civarındadır ve oyna oyna bitmez denecek kıvamdadır.


Fark ettiğiniz gibi İstanbul içinde bulunan yaklaşık 150 civarı korku kaçış temalı oyun var. Bunların sayısı sürekli olarak değişmektedir. Açılan İstanbul korku evi kapanan evden kaçış oyunu sürekli değişim göstermektedir. Bu sebeple takip etmesi çok zor durumdadır. Listelere ve yorumlara bakarak kendinize ve ekip arkadaşlarınıza uygun oyunu bulabilirsiniz.


Kaçış Evi Fiyatları

Bunu öğrenmenizin tek bir yolu var oda istanbul korku evi fiyatları sayfamıza tıklayın ve bakın. Size uygun olan saati seçip heyecan ve gerilim dolu bir evden kaçış oyunu oynamaya hazır olun. Fiyatlarımz her gurup için farklılık göstermekte olup eğlence ve evden firar kişi başı fiyatlarıda belirtilmiştir.


Tamam, bakıp fiyatlarımızı öğrendiniz ve rezervasyon sayfamıza tıklayıp istediğiniz saati kapatın. En iyi istanbul korku evine artık bir seansınız olacak, bunu iyi değerlendirin ve korkmaya hazır olun. Tekrar yazıyorum fiyatlarımız kişi başı fiyatlarıdır.