İstanbul Evden Kaçış Oyunu


İstanbul Evden Kaçış Oyunu Nerede ?

İstanbul'da bulunan Evden Kaçış Oyunu korku ve gerilim temalı bir oyundur. Metrobüs ile ulaşmanız çok kolaydır ve zaman açısından çok önemlidir. Araba ile gelirken, özellikle akşam saatlerinde trafik durumunu kontrol etmeniz gerekmekte. İstanbul evden kaçış oyununun bina önünde otoparkı mevcuttur.Akşam saat 21:00'dan sonra bina önüne park yapabilirsiniz.


Detaylı ulaşım bilgileri için lütfen İLETİŞİM sayfamıza bakınız.


En İyi Evden Kaçış Oyunu İstanbul

Araştırdığımız en iyi evden kaçış oyunlarını listeledik, bunları aşağıda görebilirsiniz:İstanbul Evden Kaçış Oyunu Nedir ?

Birçok kişinin ilk defa tanıştığı evden kaçış oyunu herkesin merak konusu. Daha önce hiç odadan kaçış oyunu veya escape room oyunlarına katılmamış kşiler bu oyunları çok merak ediyorlar. Peki bu oyun nedir?


2003 yıllarında Japonya'da başlayan bu çılgınlık tüm Dünya'ya yayıldı ve bir Evden Kaçış Oyunu serüveni başladı. Çok uzun yıllar devam edeceği düşünülen bu konsept kendini yenileyerek sürmesi bekleniyor.


İstanbul Evden Kaçış Oyunu Fiyatları ?

Fiyatlar her oyunda değişmektedir. Bir evden kaçış oyununun kaç para olduğunu ve fiyatının nekadar olduğunu belirlemek çok zor değil aslında. İçeride yapılan işçilik ve emekle birlikte oyunun korku dinamikleri fiyatı belirlemektedir. Tabiki envanter kaliteside çok önemli. Fiyatlarla ilgili daha detaylı bilgi için lütfen Rezervasyon sayfamıza bakınız.


Fiyatlarla ilgili detaylı bilgi aşağıda yeralıyor.


  • Agelidis Ailesi : 200 TL - 225 TL - 240 TL - 240 TL
  • Avcılar Korku Evi : 150 TL - 180 TL - 200 TL - 240 TL
  • İstanbul Evden Kaçış Oyunu : 150 TL - 180 TL - 200 TL - 240 TL