Burtgam Beylikdüzü Korku Kaçış Oyunu


Burtgam Korku Evi Beylikdüzü Hakkında

Bildiğiniz gibi "escape" adı altında "Burtgam Beylikdüzü" Korku ve Gerilim Kaçış Oyunu yartılmışmı buna bakalım. Aslına bakarsanız henüz daha açılmadı. En eğlenceli ve korkulu etkinleri bu sayfada bulabilirsiniz. Beylikdüzü'nde olmayan tüm oyunları burada görebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kendinizi korku dolu bu ortama bırakmak olacak.


Burtgam Korku Evi henüz tamamlanmadı faka biz başka oyunlar tasarlamaya Beylikdüzü'nde devam ediyoruz. Tüm çabalarımız size daha eğlenceli bir kaçış korku deneyimi sunabilmektir. Bunu bilmenizi isteriz. Sizlerin bu oyunlardan keyif almanız inanın bizim çin çok ama çok önemli. Bu mekana sizi kesinlikle bekliyoruz.


Yapımına henüz başlamadığımız birçok proje mevcut. Bunlardan en iyi ve korku düzeyi en yüksek olan kaçış macera ve aksiyonu bol olanları seçmeye özen gösteriyoruz. Burtgam Beylikdüzü Korku Evi size çok yakın konumdadır. Bunu asla unutmayın. Dilerseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.


Bu evde fiyatlar ne kadar, kaç kişi oynar ?, nerede, en iyi.

Bu kaçış oyunu için sorulacak çok soru var fakat sormakla bitmez. Yapmanız gereken tek şey rezervasyon sayfamıza giderek rezervasyon yapmak olacaktır. Peki Burtgam Kaçış ve Korku Evinde kaç aktör var. Yani canlı aktör ve oyuncu. Bunu tabii ki söyleyemiyoruz. Gelince öğreneceksiniz.


Şimdi en iyi Beylikdüzü oyununu bulmanıza yardımcı olacağız. Kendinize en uygun olan kaçış korku oyunu aslında size çok yakın. Telefon numarasını hemen çevirip bizi arayın ve Agelidis Ailesini oynamaya başlayın.